Запорожская милиция: в Донецкой области воруют

iКак сообщает ЦОС ГУМВД Украины в Запорожской области, серьезные опасения вызывают систематический демонтаж линий электроснажений в Красноармейском районе Донецкой области.

«Керівництвом МВС розкриттю подібних злочинів приділяється виключна увага. Адже кожна така подія — то не лише величезні збитки, а й пряма загроза людським життям. Зайве пояснювати, яку небезпеку несе в собі пошкоджена лінія електропередач. Тому й надалі заходи реагування правоохоронців на такі проступки будуть якнайсуворішими. Причому це стосується не лише власне крадіїв, а й осіб, які приймають частини опор ЛЕП у якості металобрухту.

Доречно також нагадати, що санкція ст. 194-1 Кримінального кодексу України «Умисне пошкодження об’єктів електроенергетики» передбачає позбавлення волі на строк до десяти років. Тож чи варто заради гіпотетичного зиску піддавати ризику чиїсь життя, а власне – обмежувати гратами на дуже тривалий термін», — предупреждает запорожская милиция.

Обратите внимание

Запорожье: культура Дикого Запада из 90-х

На Набережной магистрали в Запорожье, у одного из клубов в районе причала произошла перестрелка. По этому происшествию полиция задержала двоих мужчин.

Сотрудник полиции Украины

В Бердянске полицейский отравился наркотиками

По предварительным данным, сотрудник полиции попал в реанимацию из-за передозировки наркотиками. Медики сообщили, что правоохранитель находится в тяжелом состоянии.

Добавить комментарий